Презентація проекту Мистецька Резиденція імені Назарія Войтовича Відкриття виставки проектів резидентів Першої мистецької програми

16 червня  о 19.00 у галереї  Бункермуз ( бульвар Шевченка, 1, Тернопіль)  відбудеться презентація проектів перших гостей – митців та активістів – Мистецької Резиденції імені Назарія Войтовича, що працювали протягом двох тижнів над темою «Ревіталізація» у рідному селі наймолодшого Героя Небесної Сотні.

Під час відкриття виставки, буде презентовано проект, що став можливим завдяки співпраці та підтримці багатьох громадських організацій, фондів, компаній, окремих меценатів, волонтерів та влади. Відбудеться зустріч Благодійників проекту.

Буде презентовано результати роботи митців та активістів з Києва, Бахмута та Тернополя: Андрія Парахіна, Віталія Агапєєва, Олександри Павловської, Олени Іванової, Тараса Доненка, документація проекту Ліланда Беті  (Техас — Тернопіль) та Сергія Декалюка (Збараж). А також спільний музичний проект Юлії Богуславки та гурту ZSUF.

З 2 по 15 червня відбувається  перша програма відкритих майстерень та робота над перетворенням колишнього сільського магазину на комунікаційний центр для громади з освітньо-мистецькою програмою – проект, що є частиною всеукраїнської програми вшанування пам’яті героїв «Небесної Сотні» «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ» та відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Даним проектом ми вшановуємо пам’ять Назарія Войтовича і винагороджуємо громаду, у якій виріс юнак та творчу молодь, що реалізовується у сфері, яку понад усе любив Герой.

Про перебіг проекту можна дізнатися на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/Nazar.Voitovich.Art.Residence/

Контакти для преси:

Людмила Ничай – 095 3739231, 093 6550976, liudmyla.nychai@gmail.com

 

 

Серед наших благодійників, партнерів, учасників та волонтерів

СТОВ «ПОДІЛЛЯ»

Проект «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ», та МФ «Відродження»

ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні»

ГО «Конгрес Активістів Культури»

ГО  «МЦР «МІСТ»

Тернопільська Обласна Рада

Тернопільська меблева фабрика

Оксана Хомей

Михайло Головко

Олег Матичак

Тарас Демкура, ТВЦ Атріум

Компанія «РОСА»

Media Lab Тернопіль

ГО Центр Розвитку Громад

Проект «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні

Галерея «Бункермуз»

Місцева громада

Травневська загальноосвітня школа

Компанія «PRO.CIFROLAB»

Тернопільський кооперативний економічно-торгівельний коледж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *