ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ ПРОЕКТУ «ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ»!

Дорогі доброчинці!

Дякуємо кожному з вас, що повірили у наш проект та підтримали його! Завдяки вам ми маємо можливість втілювати мрії і думки Героїв Небесної Сотні, надавати можливість талановитій молоді розвивати ті сфери діяльності, які були важливими для Героїв Небесної Сотні.

Кожен з Героїв був особистістю. Кожен мав свій погляд на те, як розвивати Україну.  Та всіх  їх об`єднували такі риси як Мужність і Сміливість! Своїми діями вони змінили історію країни і подарували нам Свободу.

Кожна Відзнака імені Героя України, Героя Небесної Сотні вшановує пам`ять всіх Героїв. Коли ми говоримо про певного Героя – ми говоримо про всю Небесну Сотню,  про їхню Гідність і любов до України !

На момент завершення збору коштів нам вдалося зібрати 131.836 грн. ( збір повністю завершиться о 24-00)  Ми дякуємо кожному з вас за  участь, дякуємо за кожну гривню ! Збір коштів став для нас дуже незвичним досвідом, бо  ми отримали неймовірні відчуття  справжньої  підтримки і плеча поруч!  Інколи суми допомоги були такими великими, що просто не вірилося, що звичайні громадяни можуть настільки сильно долучитися до творення Відзнак. І від цього перехоплювало подих.  Ваша віра у важливість вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні надала нам право  говорити про суспільне розуміння  ролі Небесної  Сотні, і ми дуже дякуємо вам всім за це !

Ми маємо прекрасну країну, яка сповідує Свободу! Ми сміливі і живемо за гаслом «Вогонь запеклих не пече!» Тому ми обіцяємо, що гідно втілимо Відзнаки кожного Героя проекту – на честь  Сергія Нігояна,  на честь Сергія Кемського,  на честь Сергія Байдовського,  на честь  Олександра Капіноса,  на честь  Юрія Вербицького.

Слава Україні !

Голова ГО “Родина Героїв Небесної Сотні” Володимир Бондарчук, Рада громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні»,   керівник проекту “Відзнаки Героїв”  та вся команда проекту