ДІДИЧ Сергій Васильович

3 листопада 1969 – 18 лютого 2014
Учасник Євромайдану
Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Дідич Сергій Васильович (* 3 листопада 1969, Стрільче Городенківський район, Івано-Франківська область, УРСР — † 18 лютого 2014, Київ, Україна) — громадський активіст, голова Городенківської районної організації ВО “Свобода”, Сотник іванофранківської сотні на столичному Майдані, депутат Городенківської районної ради, в якій очолював комісію з соціально-економічного розвитку, засновник і директор туристичного клубу «Золоте Руно». Герой України.

Засновник і директор туристичного клубу «Золоте Руно». Активний громадсько-політичний діяч: був головою районної організації ВО «Свобода», депутатом Городенківської районної ради, в якій очолював комісію з соціально-економічного розвитку. Його життєве кредо: «Лиш той є гідним, хто робить світ кращим!» Сергiй мрiяв побачити весь свiт i всьому свiту показати свою рiдну землю. Перший на Прикарпатті почав розробляти туристичні маршрути сплавів по рідному Дністру. Ця річка, за планами Сергія, мала стати другим масштабним центром туристичного розвитку Івано-Франківщини. Планував зняти туристичні телепрограми про відпочинок на Дністрі.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЄВРОМАЙДАН У КИЄВІ

Перебував на Майдані з 7 грудня 2013 року. У Жовтневому палаці він відповідав за порядок на другому поверсі. Соратники розповідають, що чоловік умів тримати дисципліну і сумлінно оберігав підопічних. Молодих просив не лізти під кулі і не ходити поодинці поза Майданом.

18 лютого вів свою Івано-Франківську сотню на мирну акцію під Верховну Раду. За останні кілька місяців він робив це не вперше і навіть не брав із собою дерев’яного щита. Сергія Дідича опізнали найшвидше з усіх жертв «чорного» вівторка. На ньому був бейдж сотника Майдану. Сергій загинув у час зачистки «Беркутом» Кріпосного провулку.

НАГОРОДИ
.