КАЛИНЯК Богдан Михайлович

29 січня – 28 січня 2014
Учасник Євромайдану
Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Богдан Михайлович Калиняк (1962, Коломия, Івано-Франківська область, Українська РСР — 28 січня 2014, Івано-Франківськ, Україна) — громадський активіст, захисник Майдану. Герой України.

Був людиною працьовитою, дуже чесною, уникав публічність і похвалу. Всіх, хто оточував його, спонукав до дій, які завжди приносили користь та успіх. У будь-якій справі не любив зволікань, бо знав із власного досвіду, що своїми силами і наполегливістю можна добитися омріяного благополуччя.

Мав вдумливу вдачу, був легким у спілкуванні, любив активний відпочинок, який не уявляв собі без дітей та друзів, вів здоровий спосіб життя, ніколи ні на що не скаржився. Любив тварин, особливо собак та коней.

Планував побудувати хату дочці, розвивати родинний бізнес, скласти генеологічне дерево своєї великої родини.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЄВРОМАЙДАН У КИЄВІ

На Майдан приїздив упродовж 2-ох місяців. Разом з побратимами стояв на барикадах, доглядав за пораненими, чергував уночі, вимагав від усіх дотримуватися порядку. Крім того, допомагав Майдану і грішми, і товаром.

У січні під час протистоянь на вул. Грушевського потрапив під кри-жаний струмінь з водомета й захворів. Помер 28 січня 2014 року в Івано-Франківську в лікарні від пневмонії і гострого панкреонекрозу.

Калиняку Богдану було 52 роки, до свого наступного дня народження він не дожив 1 день…

НАГОРОДИ
.