КОРНЄЄВ Анатолій Петрович

23 січня 1961 – 20 лютого 2014
Учасник Євромайдану
Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Анатолій Петрович Корнєєв (нар. 23 січня 1961, Цвіклівці, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, УРСР — пом. 20 лютого 2014, Київ, Україна) — активіст Євромайдану. Рудський сільський голова (Хмельницька область). Убитий пострілом снайпера 20 лютого 2014 на Інститутській вулиці. Один із громадського списку національної скорботи «Небесна Сотня». Герой України.

Великий життєлюб. Він з повагою ставився як до дорослих, так і до дітей. Любив землю та працю на ній. Секретами землеробства охоче ділився з односельчанами. На територiї його господарства Агротехнiчна академiя проводила навчання. Вiн передавав вирощенi огiрки в дитбудинки. Останні чотири роки Герой Небесної Сотні головував у сільраді села Руда. За цей час провів газ у хати, відкрив дитячий садок, почав ремонтувати дороги, встановив освітлення доріг.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЄВРОМАЙДАН У КИЄВІ

Анатолій Петрович не змiг всидiти вдома, коли вбивають та калiчать дiтей. Вiдклав усi справи та помчав у Київ. Якраз у той момент, коли його однодумці збиралися їхати у столицю, в авто одне мiсце було вiльне. Вiн не думав, сiв i поїхав. Привiз майданiвцям яблука, сало, квашенi огiрки та помiдори — все, що заготувала його дружина. Наступного дня його вже не стало.

Анатолiй був убитий 20 лютого прямим пострiлом у серце на вулицi Iнститутськiй. Без батька залишилося двоє дiтей: син та донька.

НАГОРОДИ
.