МАЗУРЕНКО Павло Анатолійович

2 грудня 1971 – 21 грудня 2013
Учасник Євромайдану
Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Павло Анатолійович Мазуренко (2 грудня 1971, Любар, Житомирська область, УРСР — 21 грудня 2013, Київ, Україна) — учасник Євромайдану, Герой Небесної Сотні, Герой України.

Родом із Житомирщини (м. Любар). Через хворобливість Павла родина переїхала у село Сизівка Сакського району АРК. Школу закінчив із золотою медаллю. Вищу освіту здобув, навчаючись у Національному технічному університеті України «Київського політехнічного інституту» (радіотехнічний факультет). Працював у Києві в ІТ-сфері, був інженером-програмістом і дизайнером.

Захоплювався музикою: грав на гітарі, баяні, губній гармоніці. Мав багато друзів, був дуже розумний, добрий, чесний, інтелігентний, мав тонке почуття гумору. Завжди залишав за співбесідником право на власну думку. У шлюбі 17 років. Родину оберігав від проблем. Увесь життєвий тягар брав на себе.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЄВРОМАЙДАН У КИЄВІ

Мазуренко Павло Був дуже жорстоко побитий невідомими, одягнутими у амуніцію «Беркуту», за обвинуваченнями в участі в мітингу Євромайдану. Відбулось це 18 грудня біля ТЦ «Квадрат», що на вулиці Гната Юри, приблизно о 18.00 вечора. Додому дійшов сам. 20 грудня відмовився від госпіталізації швидкою допомогою.

Помер 22 грудня в реанімації Київської міської клінічної лікарні №12 від тяжких побоїв. Після смерті Павла МВС заперечило причетність міліції до побиття, лікарі під тиском заявляли ЗМІ про те, що причина смерті — пневмонія, і не пов’язували її з побиттям. Він був першим, хто помер за Майдан.

НАГОРОДИ
.