МЕЛЬНІЧУК Володимир Валерійович

22 серпня 1974 – 20 лютого 2014
Учасник Євромайдану
Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Володимир Валерійович Мельнічук (* 22 серпня 1974, Київ, УРСР — † 20 лютого 2014, Київ, Україна) — учасник Євромайдану, загинув від кулі снайпера. Боєць Небесної Сотні, Герой України.

Проживав на Оболоні. Закінчив ЗШ No214, Малинський лісогосподарський коледж, отримавши спеціальність «майстер лісозаповідної зони». Але склалося так, що за спеціальністю не працював, а заробляв на життя, роблячи ремонти в оселях киян. Був майстром на всі руки.

Серце було наповнене великою увагою та любов’ю до світу. Багато подорожував Україною – пішки, велосипедом, на байдарці. Бував також в Європі, Африці. Незмінний його супутник — фотоапарат.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЄВРОМАЙДАН У КИЄВІ

Підтримував Майдан із перших днів. Будував барикади, приносив їжу, теплі речі, прибирав вулицю, чергував із власним авто біля медпункту на випадок, якщо буде потрібно когось транспортувати до лікарні. Він завжди був без зброї і засобів захисту. Завжди приходив на допомогу, забуваючи про себе. І фотографував, зберігаючи в світлинах новостворювану історію нашої держави.

20 лютого, коли стояв біля Жовтневого палацу. Загинув від вогнепального поранення в голову.

НАГОРОДИ
.