ПОПРАВКА Юрій Юрійович

11 вересня 1995 – квітень 2014
Учасник Євромайдану
Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Поправка Юрій Юрійович (11 вересня 1995, Морозівка — квітень 2014, Слов’янськ) — студент КПІ (заочно, факультет соціології та права), учасник Революції гідності. Одна з перших жертв війни на сході України. Закатоване тіло Юрія було знайдене 22 квітня 2014 року разом з тілом Володимира Рибака. Герой України.

Після закінчення 183-ї столичної гімназії навчався заочно в КПІ на факультеті соціології та права. Працював у одному з відділень Ощад-банку Києва.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЄВРОМАЙДАН У КИЄВІ

Активно підтримував Революцію Гідності, стояв на передовій. Був бійцем 23-ї сотні Самооборони Майдану. Псевдонім – «Патріот». Згодом приєднався до «Правого сектору», а під час сутичок із бійцями «Беркуту» отримав поранення в ногу.

З початку протистоянь на Сході поїхав на Донбас, де 17 квітня разом з товаришами його було взято в полон неподалік від Слов’янська.

19 квітня 2014 року тіло Юрія було знайдено в річці Казенний Торець біля смт Райгородок Донецької області з ознаками насильницької смерті разом з тілом горлівського депутата Володимира Рибака, яке 22 квітня було упізнано його дружиною. Впізнати Юрія вдалося лише 25 квітня.

За повідомленням прес-служби МВС причина смерті — комбінована травма тіла внаслідок тортур з подальшим утопленням ще живого юнака.

Поховали хлопця у селі Морозівка Баришівського району.

Він був патріотом. Він принципово з першого класу розмовляв виключно українською мовою.

Лариса Гетьман

НАГОРОДИ
.

 


.

 ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ

 

НАГОРОДА «АНТИКОРУПЦІОНЕР РОКУ» ІМ. Ю.ПОПРАВКИ

Transparency International Україна разом з ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» нагородять найсміливіших громадських антикорупціонерів року. Ця відзнака має підтримати тих, хто, як і Герої Небесної Сотні, не боїться йти проти корумпованої системи і відкрито бореться за свої права.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ на сторінці ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ