РИБАК Володимир Іванович

30 листопада – квітень 2014

Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Володимир Іванович Рибак (нар. 30 листопада 1971, Горлівка, Донецька область — квітень 2014, Горлівка, Донецька область) — український політик. Депутат Горлівської міської ради від ВО «Батьківщина». Герой України.

Народився в місті Горлівка на Донбасі. Закінчив Автомобільно-дорожній інститут Донецького національного технічного університету (факультет «Автомобільний транспорт», спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство»; кваліфікація — інженер-механік) та МАУП (факультет: «Правознавство», спеціальність «Комерційне та трудове право»; кваліфікація: юрист. Член ВО «Батьківщина». Депутат міської ради. На парламентських виборах 2012 був кандидатом у народні депутати від виборчого округу No 52 (Донецька область).

ОБСТАВИНИ ВБИВСТВА

З появою сепаратистів у Горлівці став на чолі антисепаратистського руху та закликав до єдності України. Зокрема, намагався зняти прапор так званої ДНР з будівлі Горлівської міськради і встановити Державний Прапор України.

За дорученням Гіркіна був викрадений 17 квітня 2014 року бойовиками угрупування Бєзлера («Бєс»).

19 квітня його тіло було знайдено місцевими рибалками в річці Казенний Торець біля смт. Райгородок Слов’янського району Донецької області з ознаками насильницької смерті. 22 квітня тіло було упізнано дружиною. Разом із ним було знайдено тіло студента Юрія Поправки. За повідомленням прес-служби МВС «Причина смерті обох загиблих — комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим утопленням ще живих непритомних потерпілих»

НАГОРОДИ
.