ТОПІЙ Володимир Петрович

26 квітня 1955 – 18 лютого 2014
Учасник Євромайдану
Герой Небесної сотні
Герой України

.

.

ЖИТТЄПИС

Володимир Петрович Топій (* 26 квітня 1955, Судова Вишня, Мостиський район, Львівська область, УРСР — † 18 лютого 2014, Київ, Україна) — учасник, захисник Євромайдану. Герой України.

Родом із Судової Вишні Мостиського району. Прекрасний чоловік, справедливий батько, люблячий дідусь. Віддав своє життя, рятуючи життя інших.

Він умів усе. Не було такої роботи, за яку б не брався. Любив працювати на землі, майструвати. Найдужче захоплювався технікою. В молодості мріяв стати священиком. Вчив молитися і своїх дітей. Батьком був строгим, проте люблячим.Шанував традиції. Дружину любив до нестями. Не чув душі і в онуках.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЄВРОМАЙДАН У КИЄВІ

На Майдан Володимир Топій поїхав 25 грудня. Провів там усі свята. Додому приїхав лише раз і лише на один день. І одразу ж наступного дня — знову до Києва.

Місцем загибелі Володимира Топія став Дім профспілок, де у ніч з 18 на 19 лютого він допомагав гасити полум’я. Боєць 12-тої Cамбірської сотні Самооборони Майдану віддав своє життя, рятуючи життя інших. Похований на батьківщині у м. Судова Вишня.

НАГОРОДИ
.