Історія створення

Громадська організація «Родина Героїв «Небесної Сотні»

Через декілька місяців після трагічних подій 18-20 лютого 2014 року, члени родин загиблих, відчуваючи повну відсутність розслідування вбивств на Майдані та необхідність постійного контролю за слідчими органами, вирішили створити громадську організацію для спільної боротьби за справедливість.

Організація зареєстрована 25 липня 2014 року. Засновниками організації стали 54 члени родин Героїв Небесної Сотні.

Організація представляє собою об’єднання родин мирних громадян, які загинули внаслідок насильницьких дій під час Революції Гідності, відомих як «НЕБЕСНА СОТНЯ».


Організація створена з метою поширення інформації про Героїв Небесної Сотні, захисту цінностей Революції Гідності, захисту інтересів членів родин Героїв. Організація має досвід діяльності на громадських засадах, голова правління і члени правління переобираються, правління здійснює керування поточною діяльністю громадської організації та її проектами.

Організація націлена на здійснення громадського контролю та надання допомоги слідчим органам при розслідування фактів загибелі мирних громадян, увіковічення пам’яті загиблих Героїв «Небесної Сотні», розробку та впровадження програм з цих напрямків та взаємодію з міжнародними установами та організаціями для виконання та підтримки завдань.