Названі перші переможці тревел-гранту ім. Богдана Сольчаника

16 листопада 2017 двоє молодих науковців з  юридичної сфери та сфери міжнародних відносин – перші переможці тревел-гранту ім. Богдана Сольчаника. Фіналістка Дарина Дворніченко уже представила свою доповідь на конференції у Оксфорді. Ще одна фіналістка, Оксана Когут, відвідає конференцію у Оксфорді у грудні цього року.

Надалі для учасників планують проводити спеціальні тренінги з написання есе англійською мовою, та поширювати більше інформації про наявні конференції.

«Окрім просто подачі на грант, ми будемо дуже вдячні, якщо ви писатимете нам на сторінку Кембриджської спільноти в Україні свої рекомендації та побажання. Ми, відповідно, за природою таких звернень будемо робити тренінги, більше рекомендацій писати у себе на сторінці у Фейсбуці. Ми дуже просимо також вашої допомоги,  щоб ця ініціатива дійсно була на загальне благо, а не односторонньою ініціативою», – підкреслила Катерина Бусол, віце-президент Кембриджської спільноти України.

Головна мета тревел-гранту ім. Богдана Сольчаника – об’єднати зусилля молодих, проактивних українських науковців для формування позитивного візерунку України у професійних колах за кордоном.

Переможці тревел-гранту ім. Богдана Сольчаника