Померла мати Героя Набесної Сотні Василя Сергієнка

Нища Ніна Андріївна, мати журналіста та Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка, померла на 93 році життя 29 лютого 2020 року.

Василь Сергієнко був активним учасником Революції гідності, взимку 2013—2014 років неодноразово їздив на Майдан Незалежності у Києві. 4 квітня 2014 року був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з кайданками на руках та слідами жорстоких катувань. Похований у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області.

Пані Ніна була свідком викрадення сина і всі 6 років чекала справедливого покарання для його вбивць. “Нища Ніна Андріївна останні 6 років існувала лише сподіванням на справедливість. І сьогодні теж мав відбутися черговий суд по #Справа_Сергієнка … у цьому, здається, нескінченному ланцюгу судочинства і невизначеності…” – так коментує цю трагічну подію журналістка Галина Добровольська.

Висловлюємо співчуття від усіх Родин Героїв “Небесної Сотні” родинам Нащих та Сергієнків та усім друзям, для кого ця врата стала страшним ударом.

Церемонія прощання та поховання відбудеться 3 березня від 11 години від вул. Мічура 16 в Корсуні-Шевченківському. Поховають Ніну Андріївну на цвинтарі біля лікарні, поруч з сином.