Продовжено прийом заявок на здобуття Відзнаки імені Дмитра Максимова

Увага! Продовжено термін приймання заявок на конкурс на здобуття Відзнаки імені Дмитра Максимова.

Талановитого спортсмена-паралімпійця, майстра спорту України, призера з дзюдо Дефлімпійських ігор-2013 та чемпіонату світу-2012 Максимова називали надією національної збірної. Але дев’ятнадцятирічний Дмитро здобув свою головну медаль під час Революції Гідності, віддавши своє життя за Батьківщину.

У межах реалізації проєкту ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ,  у 2017 році  було засновано Відзнаку імені Дмитра Максимова, Героя Небесної Сотні, 19-річного спортсмена з вадами слуху, який  загинув 18 лютого 2014 року на Майдані, прийнявши на себе вибух бойової гранати і захистивши своїм тілом друзів. 

Ініціаторами створення Відзнаки виступили Громадські організації “Родина Героїв “Небесної Сотні” та “Відкриті можливості” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Міністерства молоді та спорту України.

Відзнака підтримує людей, які розвивають сферу фізичної культури та створюють умови для занять спортом для людей з інвалідністю, особливо для дітей.

«Номінуйте тренерів, організаторів змагань, благодійників, спортивні школи, центри реабілітації та всіх кого вважаєте гідним цієї Відзнаки», – закликає координатор відзнаки Ігор Кульчицький.

Дедлайн приймання: 31 жовтня 2020 року.

Дедлайн оцінки робіт з 1 по 10 листопада. Оголошення переможців та церемонія нагородження відбудеться між 18 і 21 листопада 2020 року.

Подати заявку: для фізичних осіб – тут, для юридичних – тут. 

Відзнака визначається у трьох номінаціях: “Організація та розвиток закладів для занять спортом і реабілітації (або окремих програм занять спортом і реабілітації)”, “Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації”, “Проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах”.

Переможці отримають грошові винагороди: у номінації “Організація та розвиток закладів для занять спортом і реабілітації (або окремих програм занять спортом і реабілітації)” – 10 тисяч гривень; у номінації “Проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах” – 5 тисяч гривень.

Переможець у номінації “Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітацію” отримує подячний лист організації.

Дмитро Максимов – спортсмен-дефлімпієць, майстер спорту України із дзюдо, учасник Дефлімпійських ігор 2013 року, бронзовий призер чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед осіб із вадами слуху в 2012 році. Був студентом Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України. Загинув у Києві під час Революції Гідності від вибуху гранати біля Будинку профспілок 18 лютого.

Детальніше слідкувати за перебігом цьогорічного конкурсу, Ви можете на Фейсбук-сторінці “Відзнака імені Дмитра Максимова”.

 

ДЛЯ ДОВІДКИ

Громадська організація “Родина Героїв Небесної Сотні” на ініціативу волонтерки Ольги Климко створила проєкт “Відзнаки Героїв”. Його втілення стало можливим за участі низки партнерів.

Фінансову підтримку надали платформа “Велика ідея”, Міжнародний фонд “Відродження”, Фундація української громади Канади “BCU Foundation” та багато інших доброчинців.

Інституційна підтримка: Національний музей Революції Гідності, Музей Івана Гончара, ГО “Конгрес активістів культури”, ГО “Кембриджська спільнота України”, Асоціація випускників університету Оксфорд і коледж Сент-Едмунд-Гол Оксфордського університету, українське представництво “Transparency International” та інші партнери, які координують відзнаки.