проект ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ


Громадська організація «Родина Героїв Небесної Сотні».
За сприяння та підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

 


представляє проект

«ВІДЗНАКИ ГЕРОЇВ»

 


Пам’ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, а викликати бажання творити і змінювати себе і країну. Багато Героїв були дуже молодими людьми, які мали досягнення у своєму особистому, духовному, науковому, освітньому розвитку. Саме тому, Громадська організація «Родина Героїв «Небесної Сотні» поставила за мету сприяти вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні шляхом реалізації проекту «Відзнаки Героїв».


Коли ми говоримо про «Небесну Сотню», перед нами постає  феномен людської самопожертви заради цінностей, ідеалів, заради інших людей.  Ми поставили за мету  розповісти  про кожного з них як про особистість: чим людина жила, про що мріяла, що несла у світ.   Ми   втілюємо  те, що  прямо чи опосередковано транслює мрії та досягнення людей, що віддали життя під час Революції Гідності. Кожна Відзнака Героя – продовження його дій. Кожна Відзнака Героя  – крок у майбутню Україну :

Антикорупційна премія
імені Сотні Юрія Поправки

.

Мистецька резиденція
імені Назара Войтовича у селі Травневому
.

Тревел-грант для молодих українських науковців
імені Богдана Сольчаника

 

Це лише перші кроки  у проекті «Відзнаки Героїв». Ми закликаємо до  спільної дії ! Потрібні і творчі люди, які хотіли б запропонувати ідеї і  їх втілити. Ми шукаємо ініціативних людей,  готових працювати задня ідеалів Революції Гідності ! Будь – які ваші здібності будуть у нагоді – нам потрібні інформаційний супровід,  створення мистецьких робіт для проведення аукціонів, розробка туристичних маршрутів тими шляхами , якими подорожували Герої Небесної Сотні. Нам потрібні ті, хто  готовий працювати на майданчику у селі Травневому у вільний  літній час. Герой  Небесної Сотні Ігор Костенко мріяв спроектувати і побудувати малу електростанцію для енергозбереження – можливо, це завдання по силі вам ? Ви можете бути корисними на тій ділянці, котра вам найближча. Проект «Відзнаки Героїв»  є абсолютно неполітичним і некомерційним. Його здійснюють  громадська організація  «Родина Героїв Небесної Сотні»  і волонтери за підтримки Міжнародного Фонду Відродження.

Ідея створення проекту “Відзнаки Героїв” належить Ользі Климко, волонтерці ГО “Родина Героїв Небесної Сотні”. Ця ідея з’явилась після того, як в Національному університеті «Львівська політехніка» запровадили щорічний конкурс на здобуття Премії імені Ігоря Костенка за найкращу захищену магістерську роботу з фундаментальних наук, телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки.

Проект «Відзнаки Героїв» реалізовується  при тісній співпраці з суспільними та громадськими інституціями, а саме університетами, закладами освіти, культури, громадськими організаціями, що дозволить розробити та реалізувати його у найбільш модерний спосіб, який відповідатиме ідеям, мріям і діям Героїв Небесної Сотні та стане гідним їхньої пам’яті.

Проект реалізовується  за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

До складу Експертної ради увійшли відомі лідери громадської думки зокрема, Олександра Матвійчук, Наталія Кривда,  Іван Примаченко, Олена Правило, Мирослава Хартмонд, Валерій Гладунець, Юрій Кращенко. Величезну допомогу надає Генадій Курочка.
.

Розповідь про Відзнаки:
www.life.pravda.com.ua

Сторінка у Facebook:
VidznakaGeroiv

.

Ми приймемо всі ваші пропозиції :
e-mail: heavenlyhudred@gmail.com
тел.: +38063 505 80 93


Автор ілюстрації головного зображення проекту Ілля Стронговський www.dobralystivka.com