КОНКУРС НА ВІДЗНАКУ ім.Д.МАКСИМОВА

Громадські  організації
“Родина Героїв Небесної Сотні” та “Відкриті можливості”

За сприяння та підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

представляють Конкурс на відзнаку

імені героя “Небесної сотні” Дмитра Максимова


.

4.04.2017. Конкурс започаткували в рамках проекту “Встановлення відзнак на честь Героїв Небесної Сотні” – перший його етап пов’язаний з особистостями п’ятьох наймолодших полеглих героїв. Один із них – 19-річний Дмитро Максимов. Срібний (у командному заліку) та бронзовий (в особистому заліку) призер із дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії 2013 року (спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують); бронзовий призер Чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед глухих, що проходив на острові Маргарита (Венесуела) з 17 по 24 вересня 2012 року.

 

«Відзнака імені Героя «Небесної Сотні» Дмитра Максимова» впроваджується під патронатом Міністерства молоді та спорту України, щоб відзначити діяльність по створенню найкращих умов для заняття фізичною культурою та спортом для людей з інвалідністю на всій території України. Учасниками Конкурсу можуть бути організації, ініціативні групи та громадяни України, які провадять активну діяльність у цій сфері.

 

 відзнака передбачає три номінації:


 «Організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм)»

«Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації»

«Проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах»

 

Конкурс відбудеться в два етапи. Перший: 5-22 квітня, прийом заявок; і з 22 квітня по 15 травня – нагородження переможців і вручення відзнак.

Для участі у Конкурсі потрібно:

ознайомитися із Положенням про Конкурс;

заповнити заявку учасника (для фізичної особи або для юридичної особи);

підготувати мотиваційний лист (не більше двох сторінок А-4 формату, не більше 1000 слів), у якому охарактеризувати номінанта в цілому, а також – детально описати його/її діяльність чи досягнення, які мали місце у 2016-2017 роках, у напрямку створення умов для занять фізичною культурою та спортом для людей з інвалідністю;

підготувати додаткові матеріали, які ілюструють діяльність (фото, відео, публікації у ЗМІ);

повний пакет документів – надіслати до 22 квітня 2017 року до 18:00 електронною поштою на адресу heavenlyhundred.office@gmail.com; у темі листа просимо вказати «ЗАЯВКА на КОНКУРС від (прізвище/назва організації),

– у випадку, якщо файли з додатковими матеріалами великі за розміром, їх можна передати через «Google Диск» і надіслати посилання із доступом до файлів


21.05.2017 відбулася

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ 

Це вже історія нової Європейської України.Народження справжньої народної відзнаки!

Організатори конкурсу – громадські організації «Родина Героїв Небесної Сотні» , «Відкриті можливості», Національна громадська кампанія “Спільна Перемога”, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
«Відзнака імені Героя «Небесної Сотні» Дмитра Максимова» впроваджується в рамках проекту «Встановлення відзнак на честь Героїв Небесної Сотні», перший етап цього проекту пов’язаний з іменами й особистостями п’ятьох наймолодших полеглих героїв.
Мрії і прагнення Героїв-будуть жити!

 

більше інформації

Facebook