НАГОРОДА «АНТИКОРУПЦІОНЕР РОКУ» ім. Ю.ПОПРАВКИ

Transparency International Ukraine
Громадська Організація «Родина Героїв Небесної Сотні» 

 


Нагорода «Антикорупціонер року»

в пам’ять про Героя Небесної Сотні Юрія Поправки


Transparency International Україна разом з ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» нагородять найсміливіших громадських антикорупціонерів року. Ця відзнака має підтримати тих, хто, як і Герої Небесної Сотні, не боїться йти проти корумпованої системи і відкрито бореться за свої права.
Конкурс розпочато з 10 листопада, заявки приймаються до 25 листопада 2016 р. включно. Кандидатів на премію може номінувати кожен, так само вони можуть податися самостійно. Для цього потрібно заповнити заявку. Журі у складі представників родин Героїв Небесної Сотні та Transparency Intenational Україна обере переможців за трьома номінаціями:


Журналіст-розслідувач

Супротивник системи

Антикорупціонер (від влади)

Вручення відзнак відбудеться 9 грудня, під час святкування Міжнародного дня боротьби з корупцією.
Премія за найкращу антикорупційну ініціативу носить ім’я Героя Небесної Сотні Юрія Поправки, який був завзятим антикорупціонером. 19-річний Юрій навчався заочно на факультеті соціології та права Київського політехнічного інституту, працював у одному з відділень Ощадбанку України в місті Києві. Під час Революції Гідності спочатку його було зараховано до 23-ї сотні Самооборони Майдану, згодом Юрій приєднався до «Правого сектору». Навесні 2014 року разом з трьома товаришами Юрій вирушив до Слов’янська, де у квітні потрапив у полон до терористів та загинув від страшних тортур. Разом із тілом Юрія також було знайдено тіла іще двох убитих Героїв Небесної Сотні – Володимира Рибака з міста Горлівки та Юрія Дяковського з міста Стрия.
Антикорупційна відзнака імені Юрія Поправки буде найкращим способом ушанувати його пам’ять та підкреслити, що його подвиг не був даремним. Організатори премії прагнуть підтримати активних людей на місцях, які не можуть жити в корумпованому середовищі та борються з ним попри все.

Якщо Вам відомі приклади такої боротьби, будь ласка, подавайте заявки.
Чекаємо Ваших номінацій!

Анкета для участі у конкурсі “Антикорупціонер року”

 

Зробімо героїв-антикорупціонерів відомими!
www/ti-ukraine.org

 

менеджер проекту «Відзнаки Героїв» – Віталій Гайсенюк

керівник проекту «Відзнаки Героїв» – Ольга Климко

 

Довідково:

«Родина Героїв Небесної Сотні» – громадська організація, основною метою якої є об’єднання на добровільних засадах родин мирних громадян, що загинули внаслідок насильницьких дій під час масових протестів проти свавілля влади у місті Києві та інших містах України, відомих як «Небесна сотня», для увіковічення пам’яті загиблих Героїв «Небесної Сотні», здійснення громадського контролю та надання допомоги слідчим органам при розслідуванні злочинів на Майдані та ін.


Transparency International Україна

Transparency International Україна є Представництвом міжнародної антикорупційної неурядової організації Transparency International, що має понад 90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: обмежити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності й доброчесності публічної влади і громадянського суспільства.

Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.ti-ukraine.org


 

Проект «Відзнаки Героїв» – громадська ініціатива, що має на меті сприяти вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні шляхом встановлення Відзнак Героїв та формування позитивних асоціацій з іменами полеглих. Візія проекту – пам’ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, а викликати бажання творити і змінювати себе та країну.

ДетальнішеFacebook

 


•  нагородження кращих антикорупційників премією ім. Юрія Поправки  •


Наші друзі з Transparency International Ukraine та Громадська Організація «Родина Героїв Небесної Сотні» нагородили кращих антикорупційників премією ім. Юрія Поправки – героя Небесної Сотні, який боровся з несправедливістю на всіх фронтах.

Вітаємо переможців


Віктор Смалій
.
Олександр Волошин
.

Наталия Заболотная

Ви – молодці! #боротьбатриває

більше інформації
Facebook