На Коломийщині трагічно загинув син Героя Небесної сотні Ігоря Ткачука

Рідні Героїв Небесної сотні,  висловлюють щире співчуття матері Марії Ткачук, сестрам Іванці та Яринці, брату Денису, всім рідним та близьким, з приводу тяжкої, невимовної та передчасної втрати – смерті Євгена. Неможливо висловити непоправне горе людини, котра втратачає найдорожчих людиней на світі… Словами важко загоїти на серці страшну рану від такої трагедії. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо всю родину Ткачуків у годину скорботи.

Трагедія сталася 14 грудня 2019 року у с. Велика Кам’янка (Коломийській район, Івано-Франківська обл). За даними Поліції Івано-Франківської області, встановлено що 33-річний водій Аudi А6, місцевий мешканець, на неосвітленій ділянці дороги та у стані алкогольного сп’яніння, вчинив наїзд на 23-річного Євгена Ткачука, сина Героя Небесної сотні Ігоря Ткачука, який повертався з роботи на велосипеді. Від отриманих травм Євген загинув на місці події.

Водія затримано у порядку ст. 208 КПК України. Невдовзі йому повідомлять про підозру, а суд обере міру запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.