Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника

Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника організовується з з метою вшанування пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника — історика, випускника Львівського національного університету, викладача Українського католицького університету, представника української наукової еліти, який під час Революції Гідності готував до захисту дисертацію, присвячену виборчим процесам, і який вважав обов’язком викладача підтримати студентську молодь у її прагненні захистити в Україні право людей на вільні зібрання, демократію та європейські цінності.

ПРАВИЛА УЧАСТІ

Тревел-грант покриватиме для українських науковців (студентів, аспірантів, кандидатів наук, дослідників, викладачів) транспортні витрати (авіа квиток, квиток на потяг/автобус, віза), пов’язані з поїздкою для участі у науковій конференції (гуманітарні, технічні і природничі науки), які проводяться Університетом Кембридж або Університетом Оксфорд.

Конкурс організовується та проводиться Громадською організацією “Родина Героїв Небесної Сотні”, яка об’єднує родини загиблих, в рамках проекту “Відзнаки Героїв”, спільно з Кембриджською спільнотою України, Українською асоціацією випускників університету Оскфорд та коледжем Сент Едмунд Хол. У Конкурсі можуть брати участь українські науковці (студенти, аспіранти, кандидати наук, дослідники, викладачі) вищих навчальних закладів України денної або заочної форми навчання, працівники науково-дослідницьких інститутів, які вивчають гуманітарні, технічні і природничі науки. Конкурс має за мету допомогти талановитим вченим з України знайти своє визнання у світі.

Завантажити правила

 

Детальніше на сайті BOHDAN SOLCHANYK TRAVEL GRANT