У Травневому відкрили музей наймолодшого Героя Небесної Сотні

13 лютого 2015 р. у Травневому на Тернопільщині вшановували пам’ять і молилися за спокій душі Назара Войтовича – наймолодшого з Небесної Сотні.
Архієпископ Тернопільський, Кременецький та Бучацький Нестор на запрошення дирекції школи с. Травневе Збаразького району, разом із гостем Тернопільської області єпископом Ужгородським і Закарпатським Варсонофієм та духовенством Збаразького благочиння освятив музей Героя України Назара Войтовича, який того ж дня відкрили у Травневській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Після цього владика Нестор разом із єпископом Варсонофієм очолили поминальну службу у храмі Покрови Святої Богородиці в с.Травневому у співслужінні духовенства Збаразького благочиння на чолі з благочинним прот. Іваном Лесиком.
Також відбулася літія на місцевому кладовищі, де Високопреосвященний владика Нестор разом із духовенством та мирянами молилися за спокій душі Назара Войтовича, а також просили Бога про мир та спокій в Україні.
17-річний Назар Войтович поїхав до Києва вночі 19 лютого. Він приїхав на Майдан опів на восьму 20 лютого, а вже через дві години снайперська куля вцілила йому в обличчя. Похований Назар у Травневому і хоч пробув на Майдані 2 години, а в пам’яті людей залишиться навічно.

Вчителі згадують Назара як веселого і допитливого учня. Кажуть: хотів усе знати та любив життя. Мав світлі очі, світле волосся і світлу душу.
Школа села носить його ім’я, на фасаді навчального закладу встановлений барельєф убитого снайпером хлопця.
Також поблизу школи односельці звели Пагорб Гідності на честь Небесної сотні.