Учасники автопробігу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

На Тернопільщині пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували учасники автопробігу, який відбувся 8 червня. Вони поклали квіти до могил Назара Войтовича, Устима Голоднюка, Олександра Капіноса, Ігоря Костенка і Тараса Слободяна.

У цей день в селах Зубрець Бучацького району, Травневе на Збаражчині, Дунаїв Кременецького району, а також у Збаражі й Тернополі лунали молитви за справжніх українських патріотів, які стали для майбутніх поколінь прикладом жертовної любові до України.

Рідні та близькі Героїв, представники влади та громадськості помолились за упокій душ полеглих євромайданівців та запалили свічку пам’яті.

Автопробіг пам'яті на честь Героїв Небесної Сотні

Дякую всім, хто сьогодні пам’ятає… 🙏Дякую всім українцям, які сьогодні моляться за тих, хто віддав своє життя і поклав на вівтар боротьби за вільну, незалежну українську державу. 🕯️ Про всіх наших Героїв Небесної Сотні з Тернопільщини, воїнів, які загинули на східному фронті ми згадали й помолилися під час автопробігу пам’яті, що відбувся у нашій області. 💙💛 Дякую родинам наших загиблих воїнів за те, що виховали справжніх українських Героїв. Слава всім Героям Небесної Сотні! Слава всім, хто віддав свої життя за незалежну українську державу! Слава Україні! Viktor Ovcharyk Степан Барна Володимир Голоднюк

Опубліковано Віктор Овчарук Четвер, 11 червня 2020 р.