ВІДЗНАКА ІМЕНІ ДМИТРА МАКСИМОВА 2020

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “РОДИНА ГЕРОЇВ “НЕБЕСНОЇ СОТНІ”, усвідомлюючи велику роль Героїв “Небесної Сотні” у створенні нового морального порядку в Україні, заснувала Відзнаку імені Героя Небесної Сотні” Дмитра Максимова.

Дмитро Максимов, Герой України, який віддав своє життя під час Революції Гідності України (листопад 2013 року – лютий 2014 року) уособлював сміливість, справедливість, відданість принципам Революції Гідності. Відзнака вшановує пам’ять Дмитра Максимова як параолімпійця, який мав визначні спортивні досягнення.

Основна мета – відзначити кращі ініціативи в організації занять фізичною культурою і спортом для людей з інвалідністю. Засобами Відзнаки здійснюється заохочення активного внеску громадян України і інституцій у реалізацію цієї важливої мети.

Відзнака визначається у трьох номінаціях:

  • “Організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм занять спортом та реабілітації)”;
  • “Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації”;
  • “Проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах”.

ПОЛОЖЕННЯ
про Відзнаку імені Героя Небесної Сотні
Дмитра Максимова

1.                  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1              ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “РОДИНА ГЕРОЇВ “НЕБЕСНОЇ СОТНІ” (надалі – “Організація“), усвідомлюючи велику роль Героїв “Небесної Сотні” у створенні нового морального порядку в Україні,  заснувала  Відзнаку імені Героя Небесної Сотні” Дмитра Максимова (надалі – “Відзнака“).
1.2              Дмитро Максимов, Герой України, який віддав своє життя під час Революції Гідності України (листопад 2013 року – лютий 2014 року) уособлював сміливість, справедливість, відданість принципам Революції Гідності. Відзнака вшановує пам’ять Дмитра Максимова як параолімпійця, який мав визначні спортивні досягнення.
1.3              Відзнака спрямована на підтримку ініціатив та дій по створенню умов для занять фізичною культурою та спортом людей з інвалідністю на всій території України.
1.4              Відзнака є складовою програми “Відзнаки Героїв” і реалізується відповідно до Статуту Організації за підтримки Міністерства молоді та спорту та громадських організацій України.
1.5              Основна мета – відзначити кращі ініціативи в організації занять фізичною культурою і спортом для людей з інвалідністю. Засобами Відзнаки здійснюється заохочення активного внеску громадян України і інституцій у реалізацію цієї важливої мети.
1.6              Відзнака визначається у трьох номінаціях:
1.6.1           “Організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм занять спортом та реабілітації)”;
1.6.2           “Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації”;
1.6.3           “Проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах”.
1.7              Переможець Відзнаки в номінації “Організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм)” отримує фінансову підтримку для реалізації своєї діяльності у вигляді закупівлі обладнання або інших засобів на суму 10 000,00 грн. (десять  тисяч гривень) з урахуванням податків, передбачених законодавством України.

1.8              Переможець Відзнаки в номінації “Проведення спортивних змагань”       отримує фінансову підтримку для реалізації своєї діяльності у вигляді закупівлі обладнання або інших засобів на суму 5 000,00 грн. (п”ять  тисяч гривень) з урахуванням податків, передбачених законодавством України.

1.9              Переможець Відзнаки в номінації “Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітацію”   отримує Подячний лист Організації.

1.10          Втілення Відзнаки імені Героя “Небесної Сотні” Дмитра Максимова базується на принципах доброчесності учасників та невикористання Відзнаки у політичних та комерційних цілях.

1.11          Відзнака була започаткована відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння та взаємодію від 21 лютого 2017 року, підписаного між Міністерством молоді та спорту України, Громадською організацією “Відкриті можливості” та Громадською організацією “Родина Героїв Небесної Сотні”.
2.                  ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
2.1              У конкурсі можуть взяти участь юридичні особи, ініціативні групи, фізичні особи – громадяни України, які досягли вісімнадцяти років, діяльність яких пов’язана із створенням умов для заняття фізичною культурою та спортом людей з інвалідністю.
2.2              Кожний учасник або особа, яка номінує учасника підтверджує, що ніколи не виступав(ла) проти незалежності України та її територіальної цілісності; поділяє цінності Революції Гідності та європейського вибору України.

2.3              Кожний учасник погоджується, що надав(ла) повні і правдиві відомості, і за їх достовірність несе повну відповідальність; погоджується, що не буде використовувати Відзнаку в політичних та комерційних цілях.

2.4              Спортивні заходи та ініціативи, які проводяться під гаслами політичних партій, не будуть розглядатися в якості претендентів на перемогу.
2.5              Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:
2.5.1           заявку учасника (фізичної/юридичної особи) – додаток №1 до Положення;
2.5.2           мотиваційний лист;
2.5.3           електронні копії документів про реєстрацію для юридичних осіб, якщо вони висувають номінанта або номінують себе;
2.5.4           матеріали, які підтверджують дії/досвід допомоги учасника конкурсу щодо забезпечення занять фізичною культурою і спортом людей з інвалідністю (фото, відео, посилання на джерела у засобах масової інформації).
2.6              Номінувати кандидатуру учасника може третя особа, при цьому за всі відомості, які надаються, повну відповідальність несе особа, яка номінує.
2.7              У випадку надання інформації про свою діяльність, яка не відповідає дійсності, конкурсант буде позбавлений права участі у конкурсі.
2.8              У номінації “Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації” можуть розглядатися та враховуватися надання фінансових та матеріальних ресурсів, видання книжок, фінансування та створення відеофільмів відповідної тематики.
3.                  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
3.1              Заявки на конкурс приймаються до 31 жовтня 2020 року, підведення підсумків і оголошення переможців  відбувається до Дня Гідності і Свободи, 21 листопада 2020 року.
3.2              Організатори конкурсу мають право використовувати інформацію, надану у ході проведення конкурсу його учасниками:
3.2.1           в некомерційних цілях і без виплати грошової винагороди учасникам, але з обов’язковим зазначенням імені або найменування учасника;
3.2.2           для проведення на території України соціальних рекламних кампаній, створених на базі інформації, наданої під час проведення конкурсу, в тому числі для показу по телебаченню, для розміщення в засобах масової інформації (у тому числі, у мережі інтернет).
3.3              Заявка на конкурс подається на сайті Громадської організації “Родина Героїв “Небесної Сотні”.
4.                  КОНКУРСНА КОМІСІЯ
4.1              Склад конкурсної комісії затверджується рішенням Ради Організації. Конкурсна комісія складається із 9 (дев’яти) членів. Членами конкурсної комісії є представники Родини Героя, відомі українські спортсмени, тренери, спортивні журналісти, благодійники.
4.2              Члени Конкурсної комісії працюють на засадах доброчесності, неупередженості та волонтерства.
4.3              Рішення Конкурсної комісії є остаточними і оскарженню не підлягає. Рішення оформлюється протоколом засідання конкурсної комісії.
5.                  НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ
5.1              Переможців відзначають пам’ятним знаком Переможця Відзнаки. Відзнака вручається членами Родини Героя.
5.2              Всі Переможці отримують рекомендаційні листи Організації  для подальшої участі у конкурсах на отримання фінансування, яке здійснює відповідне Міністерство .
5.3              Переможець Відзнаки в номінації “Організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм)” отримує фінансову підтримку для реалізації своєї діяльності у вигляді закупівлі обладнання або інших засобів на суму 10 000,00 грн. (десять  тисяч гривень)  на підставі угоди між переможцем та Організацією.

5.4              Переможець Відзнаки в номінації “Проведення спортивних змагань”       отримує фінансову підтримку для реалізації своєї діяльності у вигляді закупівлі обладнання або інших засобів на суму 5 000,00 грн. (п”ять  тисяч гривень)  на підставі угоди між переможцем та Організацією.

5.5              Всі Переможці отримують рекомендаційні листи Організації  для подальшої участі у конкурсах на отримання фінансування, яке здійснює Міністерство культури, молоді і спорту.

5.6              Переможці номінацій беруть на себе зобов’язання  надати перелік засобів, яке здійснюються відповідними Міністерствами або органами місцевого самоврядування.

5.7              Інформація про переможців, їх досвід допомоги щодо забезпечення занять фізичною культурою і спортом для людей з інвалідністю буде поширена у засобах масової інформації за підтримки державних органів влади та органів місцевого самоврядування.
6.                  ФІНАНСУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ КОНКУРСУ
6.1              Члени конкурсної комісії виконують свої обов’язки безоплатно (на волонтерських засадах).
6.2              Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків та організаційних внесків, а також додаткових надходжень, незаборонених чинним законодавством у сфері діяльності громадських організацій.
6.3              Додатковими джерелами надходжень є: добровільні грошові внески, матеріальні цінності підприємств, установ, організацій та фізичних осіб.
6.4              Фінансове забезпечення приїзду переможців номінацій на церемонію нагородження здійснюється у рамках проекту “Відзнаки Героїв” Організації або в спосіб, який буде визначено рішенням Організації та партнерами конкурсу.
7.                  ПОРУШЕННЯ ПРИНЦИПІВ ВІДЗНАКИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ
7.1              У випадку порушення норм цього Положення, Переможець втрачає право на використання Відзнаки. Рішення про позбавлення права на використання Відзнаки приймається спільно Організацією і Родиною Героя та підписується у 4 (чотирьох) екземплярах, один з яких вручається особисто або надсилається засобами поштового зв’язку рекомендованим листом з описом вкладення Переможцю, який позбавляється права на використання такої Відзнаки. Таке рішення може бути прийняте з ініціативи Організації або Родини Героя. Учасник, позбавлений права на використання Відзнаки, вважається повідомленим про таке позбавлення з моменту надання йому рішення про позбавлення його права на Відзнаку. У разі надсилання рішення засобами поштового зв’язку, учасник вважається повідомленим про позбавлення права на використання Відзнаки після спливу 3 (трьох) календарних днів з моменту надсилання рішення на адресу, надану учасником.
7.2              У випадку продовження використання учасником Відзнаки після отримання рішення про позбавлення його права на використання Відзнаки, Організація і Родина Героя мають право звернутися з позовом про відшкодування матеріальної та/або моральної шкоди, завданої внаслідок неправомірного використання Відзнаки та/або імені Героя.

Подати заявки можна за встановленою формою

Заповнити заявку учасника