ВІДЗНАКА ІМЕНІ СЕРГІЯ БАЙДОВСЬКОГО ЗНАЙШЛА СВОЇХ ПЕРЕМОЖЦІВ

За результатами конкурсу перемогу і головний приз здобув Назарій Дорошкевич за відео “Україна з іншого ракурсу”

На конкурс відеопроектів “Моя країна Гідності”, який тривав місяць, надійшло 13 заявок із різних регіонів України. Кожне надіслане відео заслуговує на визнання, кожна з відеоробіт варта уваги, адже демонструє, що нам дійсно є чим і ким пишатися. Роботи оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли відомі митці, журналісти, науковці, режисери, рідні та друзі Сергія: Василь Шкляр, Юрій Журавель, Сергій Шараєвський, Алла Мегель, Іго Пошивайло, Олена Халімон, Руслана Порицька, Валерій Ліщина, Андрій Михайлов, Володимир Бондарчук та Сергій Мерчук.
За результатами конкурсу перемогу і головний приз здобув Назарій Дорошкевич Nazarii Doroshkevych за відео “Україна з іншого ракурсу”. За словами Назарія, це лише трейлер відеопроекту, над яким він працює. Ми щасливі, що маємо змогу підтримати втілення цієї ідеї!!! З нетерпінням чекаємо на весь відеопроект.

Із задоволенням представляємо ще одного учасника конкурсу, роботу якого не могли не відмітити, а тому вирішили нагородити спеціальною премією. Володимир Бакум Володимир Бакум – талановитий студент-кінорежисер створив чуттєвий міні-фільм “Висока гора” на основі історії про першого загиблого на Майдані Сергія Нігояна. Цей фільм про сучасну історію, яка не потребує слів…

Обидві роботи – дуже різні за форматом і за ідеєю, і обидві демонструють нашу країну з різних сторін…
Ми ще раз ВІТАЄМО наших переможців і зичимо успіхів у втіленні відеопроектів і нових перемог.
Пишаємось, що в нас є така талановита молодь, яка любить свою країну!