Вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського у селі Менчичі

20 лютого 2015 р. у селі Менчичі пройшла панахида по Герою Небесної Сотні з Майдану Сергію Байдовському

20 лютого 2014 року близько 8 години ранку Сергій зідзвонився з рідними і сказав, що з ним все добре. Це була остання розмова. Після цього телефон вже не відповідав. Першою про смерть хлопця дізналася мама Світлани (дівчини Героя). Їй вдалося додзвонитися до Сергія. Але в слухавці вона почула чужий голос. Це був голос лікаря, який повідомив, що снайпер вистрілив Сергію в груди, і він загинув. Це трапилось на вулиці Інституцькій у Києві. Він був бійцем 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ», мав псевдо «Байда»

Одна із останніх цитат на його сторінці – слова Левка Лук’яненка:

Нація, яка не готова посилати синів на смерть, не виживе…

В останню дорогу його проводжало 20 тисяч населення міста Луцька та весь рідний Нововолинськ. Сергія поховали в с. Менчичі Іваничівського району під вигуки «Слава!» та «Герої не вмирають!».

Звання “Герой України” з удостоєнням ордена «Золота Зірка» — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності було присвячено Сергію Байдовському посмертно 21 листопада 2014 року.