Запрошуємо на Мітинг на честь дня народження Сергія Нігояна

Запрошуємо на Мітинг на честь дня народження Сергія Нігояна 2 серпня 2018

Дорогі Доброчинці ! Запрошуємо Вас 2 серпня  на Мітинг  на честь дня народження Сергія Нігояна, який відбудеться о 17-00 на Майдані Незалежності,  біля Монументу Незалежності (“Стелли”)

2 серпня – день народження Сергія Нігояна, палкого патріота нашої країни, що мріяв про її світле майбутнє так гаряче, як мріють про це лише у 20 років.  Життя Сергія обірвалося 22 січня 2014-го на Грушевського. Сергій мріяв про акторську кар’єру і планував втілити свою мрію, тільки-но закінчиться Майдан. Але не встиг. В пам’ять про Сергія, для втілення його мрій в життя, ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» започаткувала Відзнаку імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна, в рамках якої щороку проводитиметься конкурс творчих робіт на його честь. Відзнака покликана підтримувати молодих українських митців, які, подібно Сергію, вбачають у творчості засадничі основи розвитку сучасної України, прагнуть до створення новітніх форм і сенсів мистецтва.   І саме в день народження Сергія Нігояна  – символічно –  на Майдані Незалежності відбудеться урочисте оголошення переможця конкурсу творчих робіт «Відзнака імені Сергія Нігояна». 

Перший конкурс проектів аудіо та мультимедійних інсталяцій у публічному просторі було проведено в 2018 р. Співорганізаторами конкурсу проектів виступили мистецьке об’єднання «ВАВІЛОН 13» та Асоціація електроакустичної музики при Київській організації НСКУ.  В конкурсі взяли участь студенти та випускники вищих навчальних музичних закладів, а також медіа-артисти України та української діаспори віком до 35 років.   Взяти участь в роботі журі конкурсу зголосилися знані українські митці: композитори: Леонід Грабовський, Кармела Цепколенко, Олександр Щетинський, Іван Небесний, Остап Мануляк, Алла Загайкевич, режисери: Сергій Проскурня та Володимир Тихий.   Відзнака імені Сергія Нігояна заснована в рамках проекту «Відзнаки Героїв Небесної Сотні», завдяки підтримці платформи Велика ідея” і Міжнародного фонду «Відродження”.   Церемонія оголошення результатів конкурсу відбудеться у стилі «несанкціонованого мітингу». Сам твір Переможців  Відзнаки ми почуємо у листопаді, в рамках відзначення 5-ї річниці Революції Гідності ,попередньо в рамках міжнародної виставки у Мистецькому арсеналі. Дорогі Доброчинці !

Також дуже просимо Вас написати нам і повідомити зручний для вас спосіб отримання подарунків від ГО та наших партнерів. Будемо раді отримати від Вас мейли з назвою обраного подарунку та способом отримання  olgaplt@yahoo.com

Також раді вам повідомити, що у вересні буде організовано великий захід для всіх доброчинців проекту з нагоди втілення Відзнак. Дякуємо Вам !!!!