Завершилось подання заявок на здобуття Відзнаки імені Сергія Нігояна

На творчий конкурс на імені Сергія Нігояна  надійшло 10 заявок, одна з них з Торонто

15 червня 2018 року ГО “Родина Героїв Небесної Сотні” оголосила творчий конкурс проектів аудіо та мультимедійних інсталяцій у публічному просторі серед молодих авторів та виконавців музичних творів на здобуття Відзнаки імені Сергія Нігояна.

До участі у конкурсі  запрошувалися студенти та випускники вищих навчальних музичних закладів та медіа-артисти України та української діаспори віком до 35 років.

15 липня 2018 завершився перший етап конкурсу, який полягав у зборів заявок від претендентів на здобуття Відзнаки. За цей місяць надійшло 10 заявок від учасників конкурсу з різних куточків України (Київ, Львів, Одеса тощо) і навіть одна заявка від учасника з м. Торонто (Канада).

Розгляд заявок, вивчення представлених на конкурс проектів та обговорення робіт членами конкурсної комісії і голосування з приводу визначення переможця відбудеться з 18 по 26 липня цього року.  2 серпня 2018 року в день народження Сергія Нігояна відбудеться оголошення результатів конкурсу. Переможець цьогорічного  конкурсу на Відзнаку імені Сергія Нігояна отримає право представити свій проект  мультимедійної інсталяції в рамках проведення заходів, присвячених вшануванню Героїв України на всеукраїнському рівні. Ми дякуємо всім номінантам, які своєю творчістю,  новим бачення мистецтва, сміливістю  і талантом створюють нову мистецьку мапу України !